Kredyty

Kredyt Odnawialny w ROR

Kredyt Odnawialny w ROR

Kredyt przeznaczony jest dla osób posiadających rachunek ROR. Przyznana kwota kredytu zwiększa stan wolnych środków na rachunku do wysokości, których Posiadacz może realizować swoje dyspozycje tj. wypłaty, przelewy itd.

...więcej

Bezpieczny Kredyt

Bezpieczny Kredyt

Kredyt gotówkowy - BEZPIECZNY KREDYT -  przeznaczony jest na sfinansowanie dowolnych potrzeb konsumpcyjnych Kredytobiorcy z wyłączeniem finansowania działalności gospodarczej i rolniczej.

Przeznaczony jest wyłącznie dla osób fizycznych, w tym osób fizycznych uzyskujących dochód z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej i rolniczej.

...więcej

Kredyt Mieszkaniowy "Mój Dom"

Kredyt Mieszkaniowy "Mój Dom"

Kredyt mieszkaniowy "Mój dom" do wygodny sposób finansowania nieruchomości do celów mieszkalnych lub praw do lokali. Dajemy Ci szeroki zakres kredytowania, karencję w spłacie kapitału nawet do 24 miesięcy oraz wakacje kredytowe.

...więcej

Uniwersalny Kredyt Hipoteczny

Uniwersalny Kredyt Hipoteczny

Ten kredyt, to jeden ze sposobów finansowania dowolnych celów (nowe meble, samochód, wycieczkę czy studia dla swojego dziecka). Jest korzystny ze względu na formę zabezpieczenia, która jest przedstawiana w Banku. Standardowo jest to hipoteka na nieruchomości.

...więcej

Kredyt Konsolidacyjny

Kredyt Konsolidacyjny idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby płacić jedną niższą ratę kredytu zamiast wielu różnych rat.

...więcej