Samorządy

Bank Spółdzielczy w Przasnyszu w oparciu w wieloletnie doświadczenie, sprawność działania, nowoczesne rozwiązania oraz wykwalifikowaną kadrę oferuje profesjonalną obsługę Jednostek Samorządu Terytorialnego oraz jednostek z nimi powiązanych. Wieloletnie doświadczenie w tym zakresie pozwala zapewnić jednostkom budżetowym obsługę finansową na najwyższym poziomie.

Relacje z Klientami budujemy poprzez stałe dostosowywanie warunków współpracy do szczególnych i indywidualnych oczekiwań oraz tworzenie oferty jak najbardziej dopasowanej do specyfiki i zakresu prowadzonej działalności.

Bankowa obsługa budżetu jednostki samorządu terytorialnego odbywa się zgodnie z zasadami określonymi w przepisach o zamówieniach publicznych oraz ustawie o finansach publicznych. Kredyty udzielane są w wyniku wygrania przetargu lub na wniosek zamawiającego, poprzedzony zapytaniem jeśli szacowana kwota kosztów kredytu wyłącza stosowanie zapisów ustawy.

Podstawowa oferta produktowa obejmuje:

  • prowadzenie rachunku bieżącego,
  • prowadzenie rachunków pomocniczych,
  • dostęp do rachunków poprzez bankowość elektroniczną,
  • lokowanie wolnych środków na lokatach,
  • kredyty krótkoterminowe na pokrycie występującego w ciągu roku niedoboru budżetu jednostki samorządu terytorialnego lub na finansowanie planowanego deficytu budżetu jednostki samorządu terytorialnego,
  • kredyty średnio- i długoterminowe przeznaczone na finansowanie planowanego deficytu budżetu jednostki samorządu terytorialnego oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu emisji papierów wartościowych oraz zaciągniętych pożyczek i kredytów,
  • kredyty na wyprzedzające finansowanie działań finansowanych ze środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej.

Szczegółowe informacje uzyskasz kontaktując się z nami:

Centrala Banku
Przasnysz ul. Słowackiego 1                     (29) 752 33 00                   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oddziały:
Przasnysz, ul. Św St Kostki 11 (29) 756 40 50
Chorzele, ul. Ogrodowa 1   (29) 752 52 47
Jednorożec, ul. Odrodzenia 14 (29) 751 83 79
Konopki, ul. Kredytowa 6 (23) 653 25 01
Krasne, ul. Mickiewicza 27 (23) 671 00 13
Krzynowłoga Mała, ul. Przasnyska 1 (29) 751 27 29