Karty

VISA Classic

Karta VISA Classic debetowa

Dzięki karcie Visa Classic Debetowa nie musisz już nosić ze sobą gotówki, a dostęp do swoich pieniędzy masz cały czas. Kartą zapłacisz szybko i wygodnie na każdym kroku - w sklepach, kinie czy restauracji w Polsce i na całym świecie.

...więcej

VISA payWave

Karta zbliżeniowa VISA payWave

VISA payWave to nie tylko wygodna, ale i bezpieczna alternatywa dla gotówki. To połączenie karty debetowej z funkcjonalnością płatności zbliżeniowych. Przeznaczona jest dla osób, które cenią stały dostęp do swoich pieniędzy oraz wygodę i szybkość płatności bezgotówkowych.

Karta zbliżeniowa VISA payWave umożliwia zapłatę za zakupy do 30 zł –  bez użycia kodu PIN.

...więcej

Mobilna aplikacja HCE

Technologia HCE (Host Card Emulation)

To najnowszy kierunek w płatnościach mobilnych. Zaletą tej technologii jest jej dostępność, wygoda i bezpieczeństwo. Transakcje realizowane są zbliżeniowo przy użyciu telefonu oraz karty zapisanej w bezpiecznej chmurze. Klienci mogą dokonywać płatności telefonem niezależnie od operatora sieci komórkowej i bez konieczności podpisywania umów z telekomami.

...więcej

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie kart

Utratę, kradzież, przywłaszczenie lub nieuprawnione użycie karty, jak również nieuprawniony do niej dostęp należy niezwłocznie zgłosić w jeden z niżej podanych sposobów:

  1. telefonicznie poprzez Infolinię Banku pod numerem +48 86 215 50 50,
  2. osobiście w placówce sprzedażowej Banku,
  3. za pośrednictwem portalu kartowego,
  4. za pośrednictwem ogólnopolskiego systemu zastrzegania kart pod numerem +48 828 828 828.

W celu zarejestrowania powyższego zawiadomienia, Posiadacz rachunku/Użytkownik karty powinien podać przyjmującemu  zgłoszenie wszystkie niezbędne dane pozwalające na identyfikację karty.

Zgłoszenie, o którym mowa powyżej, jest równoznaczne z zastrzeżeniem karty. Po zastrzeżeniu karty nie ma możliwości dalszego korzystania z niej. Po zarejestrowaniu zgłoszenia na pisemny wniosek Posiadacza rachunku, Bank wydaje kartę z nowym numerem, okresem ważności i kodem PIN.