Komunikat o zmienionych godzinach obsługi

W związku z zagrożeniem zakażenia się wirusem COVID -19 w miejscach skupisk większej liczby osób, do których zalicza się również Bank, Zarząd Banku Spółdzielczego Przasnyszu informuje, że Centrala i Oddziały naszego Banku od dnia 29.03.2021r. do dnia 09.04.2021r. ograniczają godziny obsługi Klientów.

Centrala Banku do godz. 15.00

Oddział w Chorzelach do godz. 15.00

Oddział w Czernicach Borowych do godz. 14.00

Oddział w Jednorożcu do godz. 14.00

Oddział w Konopkach do godz. 14.00

Oddział w Krasnem do godz. 14.00

Oddział w Krzynowłodze Małej do godz. 14.00

Jednocześnie informujemy, że w celach konsultacyjnych i informacyjnych pracownicy Banku są do Państwa dyspozycji w pełnym wymiarze godzin urzędowania pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz telefonami kontaktowymi placówek Banku.
Wobec powyższego, w trosce o zdrowie Państwa oraz zdrowie pracowników Banku, zalecamy korzystanie z płatności bezgotówkowych w tym bankowości internetowej lub z wykorzystaniem kart płatniczych. W przypadku wypłat i wpłat gotówkowych rekomendujemy korzystanie z bankomatów Banku, które umożliwiają zarówno operację wpłaty jak i wypłaty gotówki, natomiast wizyty w Placówkach Banku prosimy ograniczyć do sytuacji koniecznych i wyjątkowych.

 

Za utrudnienia przepraszamy.

Zarząd Banku Spółdzielczego w Przasnyszu

AKTUALNOŚCI